Dell Latitude E5540, E5440 Extended 6600mAh Accu
Conditie: Nieuw
€45,95
Productinformatie
Specificaties
Accu capaciteit: 6600 mAh
Energie: 73 Wh
Accu gebruiksduur: Lang
Batterij technologie: Li-ion
Output voltage: 10.8 - 11.1 V
Aantal cellen: 9
Fysieke eigenschappen
Kleur: Zwart
Intern: Ja
Categorie: Accu's
Merk: Blu-Basic
Conditie: Nieuw
Toepassing: Laptop
Dit product is geschikt voor
Dell Latitude E5540,
Dell Latitude E5440,
Dell Latitude E5440-1779,
Dell Latitude E5440-1503,
Dell Latitude E5440-7987,
Dell Latitude E5440-4743,
Dell Latitude E5440 17216026.2-8,
Dell Latitude E5540-1480,
Dell Latitude E5440-8656,
Dell Latitude E5440-8007,
Dell Latitude E5440-6636,
Dell Latitude E5540-6046,
Dell Latitude E5540-3837,
Dell Latitude E5540-3249,
Dell Latitude E5540-2754,
Dell Latitude E5540-1721,
Dell Latitude E5440-8045,
Dell Latitude E5440-8021,
Dell Latitude E5440-7982,
Dell Latitude E5540-7883,
Dell Latitude E5540-7876,
Dell Latitude E5540-5115PO,
Dell Latitude E5540-4965,
Dell Latitude E5540-3318
Afbeelding kan afwijken
Garantie: 1 Jaar via de leverancier